Warning: Missing argument 1 for start_page(), called in D:\Inetpub\webs\2279_web\www\kontakt.php on line 3 and defined in D:\Inetpub\webs\2279_web\www\template.php on line 2
CZ|EN

Název společnosti: VANNUCCI s.r.o.
Sídlo: Koněvova 171/98
713 00 Ostrava - Heřmanice

IČ: 26814722
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 26588
Mobil
E-mail:
+042 606 700 940
vannucci@vannucci.cz
Pro partnery

Velmi si vážíme Vašeho zájmu o partnerství s naší společností a jsme rádi, že se zajímáte o prodej tohoto zajímavého a svým způsobem lákavého a krásného zboží. Nabízíme Vám veškeré naše bohaté zkušenosti a především možnost prodávat celý sortiment pánských oděvních doplňků nebo dle vašeho rozhodnutí to může to být jen vybraná část. Vzhledem na naši silnou pozici na trhu v České i Slovenské republice Vám nabízíme prodej zboží v naší režii, tj. formou komisního prodeje. Nemusíte tedy investovat nic a přitom můžete prodávat kompletní sortiment pánských oděvních doplňků. Jedná se o převážnou část celého sortimentu, který si vybíráte sami podle svého vkusu nebo požadavků Vašich zákazníků. Jistě Vám pomůžeme s výběrem vhodného zboží ať už podle toho, zda hodláte oslovit konzervativní klientelu nebo jste třeba svatební salón. Veškeré zboží dovezeme k Vám do prodejny a to ať už to bude prodejna nová nebo prodejna zavedená s chutí rozšířit Vás stávající sortiment Doprava je opět v naší režii.

Rádi Vás přivítáme mezi naše partnery, budeme Vás podporovat našimi zkušenostmi, informovat o trendech a módě, zásobovat veškerým zbožím a třeba tak pomůžeme rozvoji Vašeho nového podnikání nebo přispějeme k jeho ještě většímu úspěchu. Pokud se chcete na něco zeptat nebo se jen informovat, neváhejte nás kontaktovat.